'Özer beni çok kötü dövdü!'

8 Şubat 2013 Cuma   08:46

Ceren Hindistan, şiddet gördüğü futbolcu Özer Hurmacı ile olan ilişkisini bitirdi. Çift 10 aydır birlikteydi

İddiaya göre olay pazartesi gecesi Kasımpaşasporlu futbolcu Özer Hurmacı’nın Maslak Mashattan Rezidance’taki dairesinde gerçekleşti. Çift arasında başlayan sözlü tartışma Özer Hurmacı (26) tarafından fiziksel şiddete dönüştü. Kavga sonucu vücudunun çeşitli yerlerinde morarmalar olan Ceren Hindistan’ın (23) parmağı ezildi.

İlişkisini bitiren ve ertesi gün soluğu Maslak Ayazağa Karakolu’nda alan Hindistan futbolcu sevgilisinden şikayetçi oldu. Yaklaşık 2 saat ifade verdikten sonra da darp raporu almak için önce Kağıthane Devlet Hastanesi’ne, oradan da Maslak Acıbadem Hastanesi’ne gitti.

Kayıtlar incelenecek

Genç oyuncu, Maslak Acıbadem Hastanesi’nden aldığı “Vücudunda morarmalar, parmağında ezilme tespit edildi” ifadelerinin yer aldığ raporla Hurmacı hakkında suç duyurusunda bulundu. Ceren Hindistan’ın avukatı Levent Turgut Karakoç “Basit bir tıbbi müdahaleyle giderilmeyecek ölçüde” bir darp söz konusu. Bu da TCK’nın 87. maddesinin 2. fıkrasına giriyor. Buradan dava açılacak. Hapis cezası da 3 yıldan başlıyor. Emniyet Mashattan’ın güvenlik kamera kayıtlarını inceleyecek. Ceren Hanım’ın cep telefonundaki kayıtlarının da silinmesi söz konusu. 5-6 yasa maddesi ihlal edilmiş. Ceren Hanım, şu aşamada hiçbir parasal talep düşünmüyor. Sadece sağlığının yerine gelmesi için ailesinin yanına istirahate çekildi” dedi. Özer Hurmacı da, Maslak Ayazağa Karakolu’nda ifade verdi.

VatanSayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/-Ozer-beni-cok-kotu-dovdu-/45056