Ceren, beni darp etti dediği özer'le barıştı

6 Mart 2013 Çarşamba   08:31

Ünlü oyuncu Ceren Hindistan "Parmağımı kırdı, beni darp etti" diyerek hakkında şikayetçi olduğu Kasımpaşaspor'da top koşturan sevgilisi ünlü futbolcu Özer Hurmacı ile barıştı.

Son olarak haklarında verdikleri ifadelerden dolayı karşılıklı dava açılan Hurmacı ile Hindistan şikayetlerinden vazgeçme kararı aldı.

Tarafların avukatlarından Levent Turgut Karakoç ile Yeşim Tetik yaptıkları açıklamada "Müvekkillerimizin karşılıklı olarak, birbirleri hakkında yaptıkları şikâyetleri geri çekmek hususunda karara vardıklarını, buna ilişkin yasal işlemlere başlanmış olduğunu ve en kısa zamanda bu işlemlerin sonlandırılacağını kamuoyuna duyururuz" cümlelerine yer verildi.

Hindistan doktor raporuyla Hurmacı'nın kendisine fiziksel şiddet uyguladığını ispat etmesi nedeniyle ünlü oyuncuya devlet koruma verilmesine karar vermişti.

Hurmacı ise ifadesinde Hindistan'ın da kendisine ağır küfürler ettiğini ve saldırdığını belirtince de karşı tarafa da dava açılmıştı.Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Ceren-beni-darp-etti-dedigi-ozer-le-baristi/45306