Meltem Cumbul'un evliliğini yumruk bitirdi

30 Mayıs 2013 Perşembe   08:43

Meltem Cumbul kendisinden 13 yaş küçük turizmci eşi Alican Özbaş'tan boşanıyor. Boşanma noktasına gelen son olay ise boşanmak istediği eşi Alican Özbaş'ın yumruğu oldu.

Geçtiğimiz ağustos ayında sürpriz bir kararla kendisinden 14 yaş küçük turizmci Alican Özbaş ile yıldırım nikah kıyan Meltem Cumbul , boşanma kararı almıştı. Cumbul boşanma kararı sonrası dün ilk kez Levent’te objektiflere takıldı. Moralsiz olan Cumbul’un evlendikten sonra sık sık gazetecilere gösterdiği alyansını parmağından çıkardığı görüldü.

DIŞARI ATILDILAR

 Cumbul’un avukatı aracılığıyla boşanmak istediğini ilettiği eşi ile 3 Mayıs’tan beri görüşmediği ortaya çıktı. Çocuk yapmayı çok isteyen ve bu nedenle ikinci kez nikah masasına oturan Cumbul’un boşanma kararı almasının altında ise bir partide yaşananlar var.

Çeşme’de geçen aylarda bir gazetecinin fotoğraf makinasını kıran Özbaş’ın son olarak nisan ayında Ritz Carlton Residance’da olay çıkardığı öğrenildi. İddiaya göre Özbaş, spiker Nazlı Öztarhan’ın evinde verdiği partide bir gazetenin yöneticisinin eşine ve yakın arkadaşına asıldığını öne sürerek yumruk attı. Olay sonrası Cumbul’un eşi apar topar dışarı atıldı.

BABASI SEVİNDİ

Bu olay başından beri çevresinin karşı çıktığı evliliğini sürdürmek için çaba gösteren Cumbul’un sabrını taşıran son damla oldu. Cumbul’un boşanma kararına ise Alican Özbaş’ın babası Erol Özbaş ’ın sevindiği öğrenildi.Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Meltem-Cumbul-un-evliligini-yumruk-bitirdi/46163