200 milyonluk şok boşanma!
200 milyonluk şok boşanma!

24 Temmuz 2013 Çarşamba   07:56

Sosyetenin tanınmış ismi Feryal Gülman kendisini aldattığı gerekçesiyle 22 yıllık eşi Kemal Gülman’a boşanma davası açtı. Feryal Gülman 200 milyon TL tazminat, 25 bin TL nafaka istedi

 2013 ONLARA YARAMADI!

Yılın boşanması! İstanbul sosyetesinin sevilen ve ilişkileri her yerde örnek gösterilen çiftlerinden Kemal-Feryal Gülman’ın evliliği ihanet nedeniyle bitti! Kemal Bey’le Feryal Hanım’ın 22 yıllık evliliğinin sona ermesine neden olan olaylar şöyle gelişti:

Kemal Gülman, 4 ay önce gençleşmek ve zinde kalmak amacıyla Almanya’daki bir sağlık kliniğine başvurdu. Önce Ursula Jacobs isimli özel doktoru kontrolünde tedaviye başlayan Gülman, ardından kanını değiştirterek ‘Sun Time’ isimli bir cinsel performans sağlayan ilacı kullanmaya başladı. Bu durum üzerine Feryal Gülman, Kemal Bey’in yasak bir aşk yaşadığından şüphelenerek kocasını takibe aldı. Bir süre sonra kocasının cep telefonunda ‘İst Borsa’ adıyla kaydedilmiş bir numara Feryal Hanım’ın dikkatini çekti. Küçük bir araştırma yapan Feryal Gülman numaranın Tuluğ Bolverdi isminde bir kadına ait olduğunu ortaya çıkardı.

MAL PAYLAŞIMI TALEP ETTİ

Eşi Kemal Gülman’ın, hazirandan bu yana kendisini özel bir hastanede çalışan Tuluğ Bolverdi isimli genç kadınla aldattığını iddia eden Feryal Gülman yaptığı açıklamada dün itibarıyla avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurup resmi boşanma dilekçesini işleme koyduğunu söyledi. Feryal Hanım, 22 yıllık evliliğinin ardından eşi Kemal Gülman’dan 100 milyon lira maddi, 100 milyon lira manevi olmak üzere toplam 200 milyon lira tazminat, kendisi için aylık 200 bin lira, 17 yaşındaki oğlu Aslan Kemal için de aylık 25 bin TL nafaka talep ettiğini sözlerine ekledi. Feryal Gülman oğlunun velayetinin yanı sıra mal paylaşımı da talep etti.

Torunu yaşında kızla birlikte’

Feryal Gülman “Bu olayı öğrenince çok üzüldüm. Torunu yaşında kızla birlikte. Şok oldum, 1 ay içime attım kimseye anlatamadım. Lemi’nin düğününe kadar bekledim, anlatmak için. Çok üzülüyorum” dedi.

TELEFONUNA BORSACI DİYE KAYDETTİ
‘Kemal Bey’i tanıyorum ama aşk yok’

Feryal Gülman’ın (53) eşi Kemal Gülman’ın (81) yasak aşk yaşadığını iddia ettiği Tuluğ Bolverdi (22) konuyla ilgili konuştu. Bolverdi, Kemal Gülman’ı tanıdığını Etiler’de resepsiyonist olarak çalıştığı bir hastanede tanıştıklarını ancak aşk yaşadılar iddialarının asılsız olduğunu söyledi.

OĞLU, 3.5 MİLYON TL ÖDEMİŞTİ

Kemal Gülman’ın ilk evliliğinden olan oğlu Lemi Gülman, eşi Reyhan Gülman’dan 2007’de ayrılmıştı. Boşanma davası sürerken, Gülman’ın spiker Ece Özbek’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Geçen yıl sonuçlanan boşanma davasında mahkeme, Lemi Gülman’ı 3.5 milyon lira tazminata mahkûm etti. Gülman ve Ece Özbek, boşanma kararının ardından önceki gün nikâh masasına oturmuştu.

GENÇLEŞMEK İÇİN ALMANYAYA GİTMİŞ

Feryal Gülman, eşinin kendisini 22 yaşındaki Tuluğ Bolverdi ile aldattığını söyledi.  İlişkiyi 2 aydır bildiğini, telefon konuşmalarına şahit olduğunu belirten Gülman, ‘Hatta sevgilisi için gençleşmeye Almanya’ya gitmiş” dedi.

MİLYONLUK TAZMİNATLAR

* Bettina Hakko, Cem Hakko’dan 5 milyon lira nakit, 10 milyon 220 bin liralık şirket hissesi ve 1 milyon 752 bin lira değerinde gayrimenkul olmak üzere toplam 17 milyon TL tazminat aldı.

* Şarkıcı Pınar Eliçe, eski Esenyurt belediye başkanı Gürbüz Çapan’ın kardeşi Çetin Çapan’la 6 yıl süren evliliğini ihanet yüzünden bitirirken 3 milyon lira tazminat aldı.

* Türkiye eski güzellerinden Manolya Onur, Haydarabad Nizamı Mükerrem Bereket Şah’tan 5 milyon dolar tazminat kazandı.

* Tuğba Erbil, Mehmet Ali Erbil’den oğulları Ali Sadi için ayda 10 bin lira nafaka, yine oğlu için 1 milyon lira değerinde ev aldı.

* Merhume Ceyla Gölcüklü, Azeri işadamı Şeri Shahnavaz ile 11 yıllık evliliğini 2005 yılında noktaladı. Gölcüklü, ETİ Holding’in patronu olan eşinden 107 milyon dolarlık tazminat almıştı.

* Elif Dürüst, işadamı Mehmet Germiyanlıgil’den 2 milyon dolar tazminat kazandı.

HabertürkSayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/200-milyonluk-sok-bosanma-/46626