Elif Dürüst'e 1 milyon liralık dava
Elif Dürüst'e 1 milyon liralık dava

29 Ağustos 2013 Perşembe   07:57

Sema Kızıl; boşanma davaları devam eden eşi Levent Kızıl ile ilişki yaşayan Elif Dürüst'e, 1 milyon liralık tazminat davası açmaya hazırlanıyor
 
BUNUN HESABINI VERECEK

Levent Kızıl'la boşanma davaları süren Sema Kızıl'dan ilginç dava! Sema Kızıl'ın avukatı Osman Hacıbekiroğlu; Elif Dürüst'ü mahkemeye vereceklerini açıkladı. Hacıbekiroğlu, "Evli bir erkekle ilişki yaşayan hanımefendi (Elif Dürüst) hakkında 1 milyon liralık tazminat davası açılacak. Kendisi bu uluorta ilişkinin, gözlerden uzak aşk tatilinin ve mini dansının hesabını adalet önünde verecek!" dedi.

 ESAS PATRON SEMA HANIM

Avukat Hacıbekiroğlu; Levent Kızıl'ın, Kızıl Gıda Nakliyat'ın patronu olarak lanse edilmesine de karşı çıktı: "Kızıl Gıda Nakliyat'ın esas patronu Sema Kızıl olup hisseler müvekkilimce emaneten Levent Kızıl'a verilmiştir. Mahkeme de hisseler ile ilgili tedbir kararı vermiştir. Levent Kızıl, başkasının malvarlığıyla elinde puro ile dolaşarak patron olunamayacağını adalet karşısında öğrenecektir!"

 Avukat Hacıbekiroğlu; Sema-Levent Kızıl çiftinin, mahkemece verilmiş gizlilik kararı bulunan boşanma davasıyla ilgili yeni duruşmanın 04.10.2013 tarihinde görüleceğini de sözlerine ekledi.

Sinan Özedincik/SabahSayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Elif-Durust-e-1-milyon-liralik-dava/46933