İmparator kızından öğrendi: Baba seni almışlar
İmparator kızından öğrendi: Baba seni almışlar

25 Eylül 2013 Çarşamba   07:37

Terim, Aysal’dan gün boyu telefon gelmeyince kendini hazırladı. Antrenmanı 19.30’da bitirdi. Odasına gitti. Buse’yi aradı. İşine son verildiğini o an kızından öğrendi.

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, dün saat 11.00’de “Fatih Hoca ile iletişim sorunumuz var; doğru. Ama bu işi 48 saat içinde çözmeliyiz. Belirsizlik ortamı, zarar veriyor, hoca imzayı atmalı” dedi. Aysal’ın bu sözlerinden 8 saat sonra 3. Fatih Terim dönemi sona erdi. Fatih Hoca, gün boyunca Aysal’dan telefon bekledi. Ama o telefon bir türlü gelmedi. İmparator, bunun üzerine durumu anladı, kötü habere kendini hazırladı.

NE YAPIYORSUNUZ’ DİYE TELEFON AÇTI

Fatih Hoca, 18.00’de Florya’da idmana çıktı. Çalışma 19.30’da bitti. Odasına gitti. Telefonuna baktı. “Ne yapıyorsunuz?” diye sormak için kızı Buse’yi aradı. Buse, babasına TV’lerde görevine son verildiğine dair alt yazılar geçtiğini söyledi. Terim, kızının “Baba seni görevden almışlar” sözü üzerine TV’yi açtı. Sürekli kurumsallıktan bahsedilirken bu tarz, Fatih Terim’i çok kızdırdı.

“BU BANA YAPILIR MI?” DİYE BAĞIRDI

Fatih Hoca, “Bu bana yapılır mı? Bu kulübe bu kadar emek verdim. Bana kızım mı söyleyecekti? Kurumsallık bu mu?” diye bağırarak Florya’yı inletti. Terim, telefonunu kapattı. Daha sonra kimse ulaşamadı. G.Saraylı futbolcular o an, salonda streching yapıyordu. Salonda TV açıktı. Terim’in görevine son verildiğini TV’deki alt yazıdan öğrendiler. G.Saray ise resmi siteden önce KAP’a açıklama yaptı.

MİLLİ TAKIM’DA BAŞARILAR...

KAP’taki “Yönetim Kurulu, 24.09.2013 tarihinde yapmış olduğu toplantıda profesyonel futbol takımımızın teknik direktörlük görevini yürüten Sn.Fatih Terim’in sözleşmesinin feshedilmesine oybirliği ile karar vermiştir” açıklamasını, resmi sitedeki duyuru izledi. “Milli Takım’ın başında devam edeceği kariyerinde elde edeceği başarıların tüm camiamızı gururlandıracağının bilinmesini isteriz” ifadesi oldukça  dikkat çekiciydi.

Yasemin Akbulut/AkşamSayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Imparator-kizindan-ogrendi-Baba-seni-almislar/47156