AKP’yi kızdıran işinden oluyor
AKP’yi kızdıran işinden oluyor

2 Ekim 2013 Çarşamba   07:39

Habertürk Editörü Dilek Şanlı, bir anne ve babanın feryadını sağlık sayfasına taşıdı. ”Bu mu sağlıkta çağ atlayan Türkiye?” başlığını kullanan Şanlı’nın gazeteyle ilişiği kesildi.

AKP’yi kızdıran gazeteciler işinden oluyor… Son örnek ise Habertürk’te yaşandı. Habertürk Gazetesi Sağlık Sayfası Editörü Dilek Şanlı, bugünkü gazetede bir anne – babanın feryadını ve kendi ağızlarından söylediği sözleri manşete taşıdı. Anne babanın sözlerini ”tırnak içinde” veren Şanlı, ”Bu mu sağlıkta çağ atladığı iddiasında olan Türkiye?” başlığını kullandı.

www.gercekgundem.com ‘un edindiği bilgiye göre, Dilek Şanlı gazete yönetiminin başlığa kızması üzerine işinden oldu. Şanlı’nın işine son verildiği az önce kendisine iletildi. Neye uğradığını şaşıran Şanlı’nın masasını topladığı öğrenildi.

Böylece, Habertürk Grubu’nda AKP’nin sağlık politikalarının eleştirilemeyeceği ve gazetenin AKP’nin adeta yayın organı haline geldiği bir kez daha tescillendi.Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/AKP-yi-kizdiran-isinden-oluyor/47195