Best of Hacı: Yeni kağıt bebekle yakalandı
Best of Hacı: Yeni kağıt bebekle yakalandı

4 Ekim 2013 Cuma   08:33

Hacı Sabancı; manken Özge Ulusoy'dan sonra yine bir kağıt bebekle görüntülendi. Genç işadamı, 2006 Best Model birincisi Neslihan Önder ile iki mekan gezdi!
 
2 HAFTADIR GÖRÜŞÜYOR

Ömer-Arzu Sabancı çiftinin oğulları Hacı Sabancı, podyumları sevdi! Genç işadamı; ilişkisini bitirdiği Özge Ulusoy'dan sonra, iki haftadır 2006 Best Model birincisi Neslihan Önder'le görüşüyor. Sabancı ile Önder önceki akşam İstanbul turundaydı.

İKİNCİ ADRES: ŞAMDAN

İkili önce Nişantaşı'nda bir bara gitti. Çıkışta karşısında gazetecileri gören Sabancı, kendisinden önce çıkan arkadaşlarına "Niye haber vermediniz?" diye sitem etti. Neslihan-Hacı ikilisi, Nişantaşı'ndan sonra Etiler Şamdan'a geçip burada eğlendi.

HACI SABANCI’DAN GAZETECİ AZARI

Dışarıda kendisini bekleyen basın mensuplarından habersiz sevgilisiyle birlikte mekanın önünde beliren Hacı Sabancı, flaşların art arda patlamasıyla şaşkınlığını gizleyemedi.

Fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren Sabancı, arkadaşlarına gazetecilerin kendisini beklediğini söylemediği için veryansında bulunarak, “Neden gazeteci olduğunu söylemediniz?” dedi.

Daha sonra esmer sevgilisiyle aracına geçen Sabancı, eğlenceye başka bir mekanda devam ederek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.  (Sabah)Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Best-of-Haci-Yeni-kagit-bebekle-yakalandi/47229