Aziz Yıldırım'dan Aydınlar'a çok sert sözler
Aziz Yıldırım'dan Aydınlar'a çok sert sözler

4 Kasım 2013 Pazartesi   07:47

Aziz Yıldırım bir kez daha Fenerbahçe Başkanı! Fenerbahçe'nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'nda Yıldırım, rakibi Mehmet Ali Aydınlar'a büyük fark atarak yeniden başkanlığa seçildi! Aziz Yıldırım kullanılan 9380 oydan 6821'ini aldı...

Fenerbahçe Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da oy sayımı sona erdi. Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar'ı oy farkıyla geçerek bir kez daha Sarı Lacivertli kulübün başkanı oldu.

23 sandığa bölünen toplam 9380 oyun sayılmasının ardından en yüksek oyu 6821 oyla Aziz Yıldırım alarak bir kez daha Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanı oldu. Mehmet Ali Aydınlar ise 2383 oyda kalırken 176 oy geçersiz sayıldı.

AYDINLAR'DAN YILDIRIM'A TEBRİK

Kongre'de saatler 18.15'i gösterirken hareketlilik yaşandı. Gelen sonuçlar sonrası Yıldırım'ın seçimi kazan9ması kesinleşince, rakibi Mehmet Ali Aydınlar, Divan Kurulu masasına gitti. Daha sonra Yıldırım da buraya geldi ve Aydınlar, rakibi Aziz Yıldırım'ı kutladı. Bu esnada tribünler de coşku yaşandı. Mehmet Ali Aydınlar daha sonra salondan ayrıldı.

AZİZ YILDIRIM'DAN SERT SÖZLER

Seçimin sonunda ise yine gergin anlar yaşandı. Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar ve ekibine sert çıktı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kendisini tebrik eden Mehmet Ali Aydınlar ve listesindekilere, "Bu kulübü satanlarla bir daha asla bir araya gelmem. Fenerbahçe'ye asla yönetici olamayacaksın" dedi.

Mehmet Ali Aydınlar, seçimi kaybedeceğini anladığı andan itibaren rakibini tebrik etmek için tribünden inip divan başkanlığı masasına doğru yöneldi. Ancak o sırada Aziz Yıldırım salonun dışına çıkmıştı. Bu esnada Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer alan yöneticiler ile Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alan yöneticiler birbirlerini tebrik etmeye başladı. Aydınlar'ın ekibindeki yöneticiler, "Tebrikler, hayırlı olsun" şeklinde cümleler kullanırken, Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı ise, "Üzülmeyin, sizler de inşallah daha sonraki dönemlerde yönetimde yer alırsınız. Ama hep birlikte olalım, Fenerbahçe için hep birlikte çalışalım" şeklinde sözler sarf etti.

Daha sonra Aziz Yıldırım'a haber gönderildi ve Yıldırım da divan masasına geldi. Ancak sandıklar kapandığında Vefa Küçük'ün ricasıyla bir araya gelen Mehmet Ali Aydınlar ve Aziz Yıldırım arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Aziz Yıldırım'ın çok gergin olduğu görülürken, "Bu kulübü satanlarla bir daha asla bir araya gelmem. Fenerbahçe'ye asla yönetici olamayacaksın" şeklinde sözler söyledi.

AZİZ YILDIRIM'IN YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Başkan: Aziz Yıldırım

Asil Üyeler: Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Nihat Özbağı, Ahmet Özokur, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ender Alkaya, Ahmet Tahir Perek, Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Deniz Tolga Aytöre, Mehmet Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin, Erhan Türkoğlu

Yedek Üyeler: Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mehmet Selim Kosif, Mustafa Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan.Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Aziz-Yildirim-dan-Aydinlar-a-cok-sert-sozler/47393