Hamdi Akın çıldırttı!
Hamdi Akın çıldırttı!

4 Kasım 2013 Pazartesi   08:29

MEHMET Ali Aydınlar ve ekibi Aziz Yıldırım ve yöneticileri tebrik etmeye geldiğinde gergin anlar yaşandı. Aydınlar’ın ekibi, “Tebrikler, hayırlı olsun” derken, Abdullah Kiğılı, “Üzülmeyin, sizler de inşallah daha sonraki dönemlerde yönetimde yer alırsınız. Ama hep birlikte olalım, beraber çalışalım” ifadesini kullandı.

BEN HAPİS YATTIM

Yıldırım ise, “Bu kulübü satanlarla bir daha asla bir araya gelmem. Fenerbahçe’ye asla yönetici olamayacaksın” şeklinde sözler söyledi. Yıldırım, Aydınlar’ın yönetim listesinde yer alan Hamdi Akın’a sert tepki göstererek, “Ben F.Bahçe için hapis yattım. Bunlar da F.Bahçe’yi sattılar, F.Bahçe’yi satanlar yönetime gelemez” ifadelerini kullandı.

Masaya geldikten sonra Mehmet Ali Aydınlar ile tokalaşan ve tebrikleri kabul eden Yıldırım’ın, bu sırada Aydınlar’ın yönetim listesinde yer alan eski yönetici Hamdi Akın’a doğru dönerek, “Fenerbahçe’yi satanlar, bu kulübe yönetici olamaz. Onlarla bir araya gelmem. Ben, bu kulüp için hapis yattım. Onlar ne yaptı” diye çıkıştığı görüldü. Fenerbahçe Başkanı, teşekkür konuşmasının bir bölümünde de isim vermeden Hamdi Akın’a yüklendi: “2011’de şampiyon olduğumuz zaman Fenerbahçe-Ankaragücü maçında Trabzonspor’a çalışanların karşı listede olduğu bir mücadele yaşadık bugün ve onlar utanmadan buraya geldiler. Onlar gerçek Fenerbahçeli’yse bu listeye girmemeleri ve buraya gelmemeleri lazımdı. Onlar Fenerbahçeli değil, günlük yaşayan insanlardır.

HAMDİ AKIN TV’DEN CEVAP VERDİ

Hamdi Akın Telegol’e bağlanarak konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Aziz Yıldırım’a gerekli cevabı verdiğini belirten Akın, “Mahkemeye vermeyi düşünmüyorum. İşlerim başımdan aşkın, uğraşamam. O’nun yanına gitmişken böyle bir şeyle karşılaşmam sürpriz oldu ama kendisine orada gerekli cevabı verdim.
 Aziz Yıldırım, hakkımda söylediklerini ispat edemezse istifa etsin. İspat ederse de ben isfita ederim” dedi.

Hamdi Akın, şike yapıldığına inanmadığını da söyledi.Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Hamdi-Akin-cildirtti/47400