Aziz Yıldırım 50 takım elbise kazandı

6 Kasım 2013 Çarşamba   08:54

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, seçim öncesi her akşam gittiği Todori' de Aydınlar'ın 2 bin 500 oyu geçemeyeceğini savundu. Yıldırım, bu şekilde iddiya girdiği 50 kişi sayesinde gardırobunu silbaştan yeniledi

Rekor oyla 11. kez Fenerbahçe başkanı seçilen Aziz Yıldırım'ın, pazar günü yapılan oylamanın ardından 50 takım elbise kazandığı ortaya çıktı... Başkan Aziz Yıldırım, seçim öncesinde hemen hemen her akşam Todori'ye giderek burada kongre üyeleriyle sohbet edip projelerini anlattı hem de yakın dostlarıyla seçim değerlendirmeleri yaptı. Yıldırım'ın seçimle ilgili iddialarından biri de Aydınlar'ın 2 bin 500 oyu aşamayacağı ve rakamın altında kalacağı şeklindeydi. Herkesle hiç çekinmeden iddiaya girdi kazanması halinde bir takım elbise istedi. Pazar günü sonuçlanan seçimde Mehmet Ali Aydınlar 2 bin 383 oyda kalınca Aziz Yıldırım da çifte zafer yaşamış oldu. Yıldırım'ın dostları kendisine "Başkan herkesten takım elbise kazandın. Gardırobu bedavaya yeniledin" diye takıldığı öğrenildi. Başkanın yaklaşık 50 adet takım elbise kazandığı ifade ediliyor.

 AZİZ YILDIRIM SEÇİM SONRASI SOLUĞU TATİLDE ALDI

 Bu arada Başkan Aziz Yıldırım'ın eşiyle birlikte kısa bir tatile çıktığı bu süre zarfında kafasını dağıtmayı planladığı öğrenildi. Yıldırım'ın seçim süresinde çok yoğun çalıştığı ifade edilirken, pazar günkü derbide stattaki yerini büyük bir olasılıkla alacağı da öğrenildi. Yıldırım'ın tatilden döndükten sonra üniversitenin kurulması ile ilgili çalışmaları hızlandırıcağı, özellikle bu projeye çok önem verdiği de herkesçe iyi biliniyor!

 YILDIRIM KADRONUN YETERLİ OLDUĞU GÖRÜŞÜNDE

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 500 milyon TL'ye yaklaşan toplam borç nedeniyle harcamalarda ciddi bir disipline gidilmesini istediği, futbol takımı kadrosunun lig için fazlasıyla yeterli olduğunu düşündüğü, çok önemli gelişmeler olmazsa ara transferde takviye yapılmaması görüşünde olduğu da gelen haberler arasında. Ara transferde forma şansı çok az olan 1-2 futbolcunun da başka bir takıma satılması ya da kiralanması söz konusu olabilir.

GARDIROP SİL BAŞTAN

 50 takım elbise kazanan Başkan Aziz Yıldırım'ın gardırobu baştan aşağıya yenilenmiş olacak...

TEBRİKLER BAHANE BİLET ŞAHANE

Aziz Yıldırım'ı arayanlar önce tebrik ediyor sonrasında "G.Saray derbisine bilet var mı" diyor..
Olağanüstü Genel Kurul'da açık ara kazanarak 11. kez Fenerbahçe Kulübü Başkanı olan Aziz Yıldırım ve yöneticileri kutlamak için arayanlar, önce tebrik ediyor ardından "Galatasaray derbisine bilet var mı" diye soruyor. Aziz Yıldırım'a ve Sarı-Lacivertli yöneticilere gelen bilet talebinin binin üzerinde olduğu da gelen haberler arasında. (Takvim)Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Aziz-Yildirim-50-takim-elbise-kazandi/47428