Yıldırım: Kaçmadım. Aslan gibi döneceğim
Yıldırım: Kaçmadım. Aslan gibi döneceğim

20 Ocak 2014 Pazartesi   08:52

Fransa’nın Cannes şehrinde tatil yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Kaçtığımı ve geri dönmeyeceğimi söyleyenler var. Salı günü (yarın) aslanlar gibi İstanbul’da olacağım” açıklamasını yaptı.

Örgüt kurmak ve şike yapmaktan 6 yıl 3 ay cezası Yargıtay tarafından onanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tatil için gittiği Cannes’da merakla beklenen açıklamayı yaptı...

Yıldırım, salı günü (yarın) İstanbul’da olacağını söyledi...

Fransa’nın Cannes kentinde iş için bulunan Galata Marin’in sahipleri Suat Örerler ve Nazım Yirmibeşoğlu, Aziz Yıldırım ile bir araya geldi. Yıldırım’ın yanında eşi, kızı ve kardeşi Acar Yıldırım’ın yanı sıra bir Türk ailesi daha bulunuyordu. Oradaki sohbette Yıldırım, “Dönmem sanıyorlar ama yanılıyorlar” diyerek şunları söyledi:

‘MÜCADELEYİ ASLA BIRAKMAM’

“Türkiye’de benim kaçtığımı ve geri dönmeyeceğimi söylüyorlarmış. Ne kaçması? Salı günü (yarın) aslanlar gibi İstanbul’da olacağım. Yaşanan bu sürecin sonuna kadar takipçisiyim. Fenerbahçe’yi kimlerin ele geçirmek istediğini biliyorsunuz. Mücadeleyi asla bırakmam. Biz bu işi yapmadık, adalet lehimize tecelli edecek.”

FOTOĞRAFTAKi  MESAJ

YARGITAY tarafından cezası onaylanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tatil için bulunduğu Fransa’nın Cannes kentinde görüntülendi.

Başkan Yıldırım, “Dönmeyeceğim sanıyorlar, ama salı günü Türkiye’deyim” açıklamasını yaparken, beden dili, “Asla pes etmeyeceğini” işaret ediyordu.
İşte o görüntülerle başkan Aziz Yıldırım analizi...

1-GÜLÜMSÜYORDU: Rahat tavrı dikkat çekti. Sürekli olarak gülümsüyordu.
2-KARARLI: Öfkeli ve kızgın bir tavırdan ziyade kararlı bir davranış sergiliyordu..
3-UMUTLUYDU: Beden dili, kaybeden değil, tam tersine umutlu bir insanı gösteriyordu.
4-GÜÇLÜ: Panik, tedirginlik ve korkudan eser yoktu. Gücünü göstermeyi tercih ediyordu. (Hürriyet)Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Yildirim-Kacmadim-Aslan-gibi-donecegim/48132