Rahmi Koç: Yatırım yapan zaten risk alır
Rahmi Koç: Yatırım yapan zaten risk alır

29 Ocak 2014 Çarşamba   07:34

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, “Türkiye’de herhangi bir risk yok, yatırım yapan riski alır zaten” değerlendirmesini yaptı.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Türkiye’de yabancı yatırımcılar için bir risk olup olmadığına ilişkin, “Herhangi bir risk yok, yatırım yapan riski alır zaten” dedi.

Türk-Fransız İş Forumu’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koç, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın çok güzel konuştuğunu, Fransızlar’ın Türkiye’ye yatırım yapacağını, Türkiye’nin de Fransa’ya yatırım yapması gerektiğini kaydetti.

Koç, Türkiye’de yabancı yatırımcılar için bir risk olup olmadığı yönündeki soruyu, “Herhangi bir risk yok, yatırım yapan riski alır zaten. Hiçbir risk yoksa kâr da yoktur” şeklinde cevapladı.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, son dönemdeki kur oynaklığı ile ilgili sorulara ise henüz erken olduğunu söyledi.

Rahmi Koç, bu konuya ilişkin sorulara, “Bununla ilgili konuşmak için erken. Birinci çeyrek geçsin, ondan sonra” yanıtını verdi.Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Rahmi-Koc-Yatirim-yapan-zaten-risk-alir/48221