Koç sözünü tuttu, Cizre için imzayı attı
Koç sözünü tuttu, Cizre için imzayı attı

30 Ocak 2014 Perşembe   08:33

Cizre'ye 5 yıldızlı Divan Oteli sözü veren Mustafa Koç, ilk imzayı attı. 96 oda ve apartlardan oluşacak otel, 2016 yılında açılacak.

KOÇ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Cizre'ye 5 yıldızlı otel açmak için ilk adımı attı.   Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Karçağ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağlı ile Divan Grubu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Faik Öztunç arasında, Cizre’de Divan Ekspres Otel yapımı için işbirliği anlaşması imzalandı.

DİCLE NEHRİ KIYISINDA

 Dicle Nehri kenarında inşa edilmesi kararlaştırılan Cizre Divan Ekspres Oteli’nin 96 oda ve apartlardan oluşacağını belirten Divan Oteli yetkilileri, Bölgedeki büyük bir eksikliği giderecek olan otel kompleksinde restoran, toplantı salonları, sauna, seyir bahçesi, spor alanları, mağazalar ve kapalı otopark gibi kullanım alanlarının yer alacağını söylediler. Otelin 2016 yılı içinde açılması hedefleniyor. Ayrıca 72 daireden oluşan Divan Residence projesi de inşa edilecek. Sayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Koc-sozunu-tuttu-Cizre-icin-imzayi-atti/48238