Gizem Kurbanoğlu ve işadamı Levent Kızıl arasında "taciz" kavgası
Gizem Kurbanoğlu ve Levent Kızıl arasında "taciz" kavgası

5 Mart 2019 Salı   19:17

Bursaspor'un eski başkanı, sevgilisinin açtığı taciz davasıyla sarsıldı! İşadamı Levent Kızıl, 2015'te 23 yıllık eşi Sema Sipahioğlu'ndan boşandı. Avukat Gizem Kurbanoğlu ile yeni bir ilişkiye başladı. Ancak çift, anlaşmazlık nedeniyle iki ay önce ayrıldı.

İddiaya göre ikili 17 Ocak'ta bir eğlence merkezinde karşılaştı. Alkollü olan Kurbanoğlu, Kızıl'ın teklifini kabul edip eski sevgilisinin evinde kaldı. Bu sırada işadamının cinsel tacizine uğradı.

Hatta Kızıl, genç kadının evden gitmesine izin vermeyip silahla alıkoymaya kalktı! Sabah, Kızıl'ın şoförü tarafından evine bırakılan Kurbanoğlu, savcılığa suç duyurunda bulunup başından geçenleri anlattı. 

UZAKLAŞTIRMA ALDI

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan işadamı Kızıl iddiaları yalanladı. "Kendi rızasıyla birlikte olduk. Sabah evden çıkarken bana 'Telefonum bozuk, bana bir veda hediyesi telefon alır mısın?' dedi. Ben de aldım. Hakkımdaki suçlamalar iftiradır. Kendisi lüks hayatı sevdiği için ve avukatlık kisvesi altında geliri olmadığından dolayı benden sağladığı menfaatin bittiğini anlayınca bu yola girmiştir" savunması yaptı! Mahkeme, Kızıl'ın genç avukata 6 ay boyunca yaklaşmamasında karar kıldı.

SİLAHLA TEHDİT ETTİ

Gizem Kurbanoğlu, eski sevgilisi Levent Kızıl'a dava açtı. İki ay önce ayrıldığı sevgilisinin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu belirten Kurbanoğlu, "Evden gitmemem için beni silahla tehdit etti. Kıyafetlerimi aldı. 'Seni çıplak sokağa atarım' dedi. Şikayetçiyim" ifadesini kullandı.

Ali Oktay/SabahSayfa Adresi: http://istegundem.com/haber/Gizem-Kurbanoglu-ve-isadami-Levent-Kizil-arasinda-taciz-kavgasi/48444